A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft, kedves Kálmán!
Kb. 3-4 éve használom nagy megelégedettségemre a piros terméküket egy 1.7 TD Isuzu Opel Astrában. Az elmúlt év végén sikerült beszereznem egy 2004-es VW Passatot 1.9 PDTDI-vel (74kW), s honlapukon olvasható tanulmányon és a saját ill. külső pozitív tapasztalatokon (egy ismerős HDI-je, mely új korától kezdve spurit kap, 1 üa.szűrővel 210E km-t tett meg a legkisebb gond nélkül!!!) felbuzdulva kb. 1,5x-esen a Passatba is elkezdtem adagolni a Spurit (gázolaj- és légszűrőcsere után).
Azóta kb. 3E km-t mentem, szuper a járgány, pöccre indul, mélyről is szépen húz, stb. Igaz, nincs teljesen objektív összehasonlítási alapom, mivel hozzám kerülése óta kapja a spurit. A computer által mutatot értékhez képest (7.1) viszont 8 decivel kevesebb fogyasztást tapasztaltam tankoláskor. (Sokat használtam városban, hidegen.)
Kérdéseim is lennének:
- Vizsgálták-e valahogy, hogy az aladékban található kerozinszármazék teljesen ártalmatlan-e a Pumpe Düse egység tömítéseire nézve?
- tudna esetleg elérhetőséget adni valamely régebb óta spurizó PDTDI-s tulajdonoshoz?
Köszönöm előre is, üdv:
Bálint
Kb. 3-4 éve használom nagy megelégedettségemre a piros terméküket egy 1.7 TD Isuzu Opel Astrában. Az elmúlt év végén sikerült beszereznem egy 2004-es VW Passatot 1.9 PDTDI-vel (74kW), s honlapukon olvasható tanulmányon és a saját ill. külső pozitív tapasztalatokon (egy ismerős HDI-je, mely új korától kezdve spurit kap, 1 üa.szűrővel 210E km-t tett meg a legkisebb gond nélkül!!!) felbuzdulva kb. 1,5x-esen a Passatba is elkezdtem adagolni a Spurit (gázolaj- és légszűrőcsere után).
Azóta kb. 3E km-t mentem, szuper a járgány, pöccre indul, mélyről is szépen húz, stb. Igaz, nincs teljesen objektív összehasonlítási alapom, mivel hozzám kerülése óta kapja a spurit. A computer által mutatot értékhez képest (7.1) viszont 8 decivel kevesebb fogyasztást tapasztaltam tankoláskor. (Sokat használtam városban, hidegen.)
Kérdéseim is lennének:
- Vizsgálták-e valahogy, hogy az aladékban található kerozinszármazék teljesen ártalmatlan-e a Pumpe Düse egység tömítéseire nézve?
- tudna esetleg elérhetőséget adni valamely régebb óta spurizó PDTDI-s tulajdonoshoz?
Köszönöm előre is, üdv:
Bálint
Legutóbbi hozzászólások