A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv. Bálint!
Egy szám Csabától ugyanilyen passatja van. 06203398333 . Sajnos minden megadott partnerünket a konkurensek halálra molesztálnak. Van aki már tegnap a sok hívás után jubilálta a 200-dik gusztustalan SMS-t. De azt nem veszik észre, hogy ettől még az övékét nem fogják megvenni! A referenciákat is feltettük régen és személyesen egyenként zaklatták őket. Ez üzleti szellem??
Feljlesszenek jobb terméket mint mi! Így versenyezzünk! Ráadásul az egyes benzinkutaknál azt hintik, hogy nem jövedékis az STP, a Winns stb. A törvény ezek szerint a multikra nem vonatkozik. Tisztelet egyes megyék parancsnokaira!!!
Minden amit az üzemanyaghoz öntesz, mégha víz is jövedéki adó köteles!!!!! Bármi kis mennyiségbe!! Többet később! Üdv. F.K.
Egy szám Csabától ugyanilyen passatja van. 06203398333 . Sajnos minden megadott partnerünket a konkurensek halálra molesztálnak. Van aki már tegnap a sok hívás után jubilálta a 200-dik gusztustalan SMS-t. De azt nem veszik észre, hogy ettől még az övékét nem fogják megvenni! A referenciákat is feltettük régen és személyesen egyenként zaklatták őket. Ez üzleti szellem??
Feljlesszenek jobb terméket mint mi! Így versenyezzünk! Ráadásul az egyes benzinkutaknál azt hintik, hogy nem jövedékis az STP, a Winns stb. A törvény ezek szerint a multikra nem vonatkozik. Tisztelet egyes megyék parancsnokaira!!!
Minden amit az üzemanyaghoz öntesz, mégha víz is jövedéki adó köteles!!!!! Bármi kis mennyiségbe!! Többet később! Üdv. F.K.
Legutóbbi hozzászólások