A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztrációbeszéltem egy pár ismerösömel akik szintén spuri adalékot használnak,véleményünk szerint a spuri adalék már nem az az adalék mint 1 éve volt.a szaga és a kifejtett hatása sem a régi.jolene biztonsági foliával elátni igy legalább ki lehetne szürni hol csapnak be minket gyárto vagy viszont eladoi oldalon. remélem olvasák az illetékesek
Legutóbbi hozzászólások