Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
susuka999 susuka999 írta ekkor 2003.12.05. 09:00
beszéltem egy pár ismerösömel akik szintén spuri adalékot használnak,véleményünk szerint a spuri adalék már nem az az adalék mint 1 éve volt.a szaga és a kifejtett hatása sem a régi.jolene biztonsági foliával elátni igy legalább ki lehetne szürni hol csapnak be minket gyárto vagy viszont eladoi oldalon. remélem olvasák az illetékesek
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft