Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Terbe Sándor Terbe Sándor írta ekkor 2010.02.11. 19:47
Üdv!
Én is nézegettem más gyártók termékeit (STP) de semmiféle leírást vagy tapasztalatot nem találtam róla. A spuri honlapját és itt a hozzászólásokat végig átolvastam, és több fórumot ahol írtak a spuriról, és szinte mondenhol csak jót olvastam. Ezért a múlt héten sikerült vásárolnom is először, egy helyi (Baja) autósboltban. Az eladó hölgy egyébként azt mondta hogy állítólag nagyon jó "szer", sokan viszok. Egyelőre csak egy 125 ml-es kiszerelésűt vásároltam, bele is borítottam az autóba (1994-es Audi 80 1.9 TDi 90 lóerő) Óra szerint 272 ezer kilóméter van benne, ed kitudja hányszor tekerték már vissza. Nálam 1 éve van az autó, azóta 12 ezret raktam bele. Sok kilómétert még nem mentem a spurival, egyelőre csak városban kb 50-et, de amit észrevettem hogy sokkal csendesebben jár a motor, és reggel indításkor -5 fokban nincs már olyan hangja mint egy román traktornak, hanem teljesen normális. Szóval engem meggyőzött a Spuri, ennyit megérdemel az autó, és nem vág földhöz. Kíváncsi vagyok nyáron hosszabb utakon hogy fog viselkedni. Eddigi legnagyobb fogyasztásom 7 liter volt 4 személlyel, tele csomagokkal, autópályán 140-el folyamatos klíma mellett (Baja-Nyíregyháza)
Aki kételkedik a Spuriban, az bátran próbálja ki szintén egy 125ml-es flakonnal, jobban megéri mint prémium üzemanyagokat tankolni horror áron.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft