A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációIgazán örülök, hogy ilyen boltossal találkozott!
Kevés az a kereskedő, aki majd mindenkinek elújságolja mit tapasztalt. Van kivétel azért sok, és minden tiszteletem nekik. Mamár több helyen alapvető élelmiszer szerűen forgalmazzák, mint kenyeret és a tejet!!!
Néhány házzal odébb pedig egy másik ker. egységbe pedig 2db is 2éve rárohadt. Nem vagyunk egyformák.
Mi azt szeretnénk, hogy a kereskedők és az Önök kapcsolata öszinte legyen!
Hihetetlen hogy 2heti körúton egy utcán belül 8o-120 db különbség is van két autósbolt között. Mitől lehet???
Pedig az ára szinte ugyan az! Nehéz úgy tájékoztatni a vevőt, hogy ne legyünk tolakodók! Később viszont íme a hálás vásárló. Mi elmondjuk minden partnerünknek, hogy ebből jó forgalmat lehet produkálni és folyamatosan. Így a vevőinknek az ellátása biztosított lenne! Ezen dolgozunk, és ez nem kevés feladat. Addig is balesetmentes vezetést kivánok!
Tisztelettel, Farkas Kálmán
Kevés az a kereskedő, aki majd mindenkinek elújságolja mit tapasztalt. Van kivétel azért sok, és minden tiszteletem nekik. Mamár több helyen alapvető élelmiszer szerűen forgalmazzák, mint kenyeret és a tejet!!!
Néhány házzal odébb pedig egy másik ker. egységbe pedig 2db is 2éve rárohadt. Nem vagyunk egyformák.
Mi azt szeretnénk, hogy a kereskedők és az Önök kapcsolata öszinte legyen!
Hihetetlen hogy 2heti körúton egy utcán belül 8o-120 db különbség is van két autósbolt között. Mitől lehet???
Pedig az ára szinte ugyan az! Nehéz úgy tájékoztatni a vevőt, hogy ne legyünk tolakodók! Később viszont íme a hálás vásárló. Mi elmondjuk minden partnerünknek, hogy ebből jó forgalmat lehet produkálni és folyamatosan. Így a vevőinknek az ellátása biztosított lenne! Ezen dolgozunk, és ez nem kevés feladat. Addig is balesetmentes vezetést kivánok!
Tisztelettel, Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások