Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga József Varga József írta ekkor 2010.02.12. 19:23
Tisztelt Farkas Kálmán!

Ígértem, hogy vissza szólok a hondával kapcsolatban. Szóval megcsináltam a leírtakat és hihetetlen változások történtek. Már az első tankolás után éreztem, hogy alacsony fordulaton már jobban megindul. Ezután jött, hogy egy kicsit oda léptem neki és nagyon ment. Megjött a nyomaték és hihetetlenül jobban húz az autó. Sokkal hamarabb felpörög illetve jobban reagál a gázadásra. A legszebb az 5000 köröl történik. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyenge volt előtte az autó. Már túl vagyok lassan a második telitankon és őszintén mondom, hogy ez egy remek termék. Nekem nagyon sokat javított az autómon. Ez úton is szeretném megköszönni a segítséget és a jó tanácsokat. Ajánlom mindenkinek mert tényleg jó.
Üdv,
Varga József
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft