A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán!
Ígértem, hogy vissza szólok a hondával kapcsolatban. Szóval megcsináltam a leírtakat és hihetetlen változások történtek. Már az első tankolás után éreztem, hogy alacsony fordulaton már jobban megindul. Ezután jött, hogy egy kicsit oda léptem neki és nagyon ment. Megjött a nyomaték és hihetetlenül jobban húz az autó. Sokkal hamarabb felpörög illetve jobban reagál a gázadásra. A legszebb az 5000 köröl történik. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyenge volt előtte az autó. Már túl vagyok lassan a második telitankon és őszintén mondom, hogy ez egy remek termék. Nekem nagyon sokat javított az autómon. Ez úton is szeretném megköszönni a segítséget és a jó tanácsokat. Ajánlom mindenkinek mert tényleg jó.
Üdv,
Varga József
Ígértem, hogy vissza szólok a hondával kapcsolatban. Szóval megcsináltam a leírtakat és hihetetlen változások történtek. Már az első tankolás után éreztem, hogy alacsony fordulaton már jobban megindul. Ezután jött, hogy egy kicsit oda léptem neki és nagyon ment. Megjött a nyomaték és hihetetlenül jobban húz az autó. Sokkal hamarabb felpörög illetve jobban reagál a gázadásra. A legszebb az 5000 köröl történik. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyenge volt előtte az autó. Már túl vagyok lassan a második telitankon és őszintén mondom, hogy ez egy remek termék. Nekem nagyon sokat javított az autómon. Ez úton is szeretném megköszönni a segítséget és a jó tanácsokat. Ajánlom mindenkinek mert tényleg jó.
Üdv,
Varga József
Legutóbbi hozzászólások