A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Uraim!
Ma Vettem a feleségem 2.5 TDS BMW-jébe Spurit(JG2). Az autót 147.000 km-el vettük, most 300.000 van benne. A motorhoz az olajcseréken és 1x izzítógyertya cserén kívűl a 7 év alatt nem kellet nyúlni, de hangosabb, mint amikor vettük, talán ez érthető is, de adok egy esélyt a Spurinak majd írom a tapasztalatokat.
Viszont addig lenne egy kérdésem a gyártóhoz. Van egy 3000ccm v8-as BMW-m NIKASIL blokkal, ami közismerten kényes az üzemanyagra. Pl. magas kéntartalomnál kilyukad. Az autó a gyári menettulajdonsági adatokat magasan veri, szóval kopásnak semmi jele, de szivesen kiprobálnám a Spurit ennél az autónál is, csak mi a garancia arra, hogy nem csinál bajt a NIKASIL blokkban? Várom válaszukat és én is írom tapasztalataimat. Üdv.
Ma Vettem a feleségem 2.5 TDS BMW-jébe Spurit(JG2). Az autót 147.000 km-el vettük, most 300.000 van benne. A motorhoz az olajcseréken és 1x izzítógyertya cserén kívűl a 7 év alatt nem kellet nyúlni, de hangosabb, mint amikor vettük, talán ez érthető is, de adok egy esélyt a Spurinak majd írom a tapasztalatokat.
Viszont addig lenne egy kérdésem a gyártóhoz. Van egy 3000ccm v8-as BMW-m NIKASIL blokkal, ami közismerten kényes az üzemanyagra. Pl. magas kéntartalomnál kilyukad. Az autó a gyári menettulajdonsági adatokat magasan veri, szóval kopásnak semmi jele, de szivesen kiprobálnám a Spurit ennél az autónál is, csak mi a garancia arra, hogy nem csinál bajt a NIKASIL blokkban? Várom válaszukat és én is írom tapasztalataimat. Üdv.
Legutóbbi hozzászólások