A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Varga József!
Ezért már érmemes dolgozni a kis csapatunknak! És külön örülük, hogy a sok más egyéb adalék csalódások után hitt a SPURI-ba. Azt szoktuk mondani, hogy a jó üzemanyag az "fogalom".
Ha két-három ezrelékbe is ezt tudja, akkor el lehet képzelni a versenybenzint! Nos, ez már csupán ár-érték arányon múlik. Kiemeldő még a tisztító hatás mellett a kenőképesség!
Gondolom ez hallatszott a motorhangról??
Mostmár csak a folyamatos használat a lényeg. Bár 1-2 tankolás kihagyásánál még nem lehet nagy visszaesést tapasztalni. Ezért vannak úgy az emberek, hogy megjavult az autó mostmár nem kell SPURI.
A tanktól a kipufogó végéig viszont lassan ismét kezd koszolódni a rendszer, nincs benne SPURI. Takarítás ehhez képest gyorsabb. A fogyasztásról pedig nem szoktunk beszélni akkor, ha valaki imádja a nyomatékot és a teljesítményt. Így azzal fejezem be:
A SPURI legyen veled!! Üdv. Farkas Kálmán
Ezért már érmemes dolgozni a kis csapatunknak! És külön örülük, hogy a sok más egyéb adalék csalódások után hitt a SPURI-ba. Azt szoktuk mondani, hogy a jó üzemanyag az "fogalom".
Ha két-három ezrelékbe is ezt tudja, akkor el lehet képzelni a versenybenzint! Nos, ez már csupán ár-érték arányon múlik. Kiemeldő még a tisztító hatás mellett a kenőképesség!
Gondolom ez hallatszott a motorhangról??
Mostmár csak a folyamatos használat a lényeg. Bár 1-2 tankolás kihagyásánál még nem lehet nagy visszaesést tapasztalni. Ezért vannak úgy az emberek, hogy megjavult az autó mostmár nem kell SPURI.
A tanktól a kipufogó végéig viszont lassan ismét kezd koszolódni a rendszer, nincs benne SPURI. Takarítás ehhez képest gyorsabb. A fogyasztásról pedig nem szoktunk beszélni akkor, ha valaki imádja a nyomatékot és a teljesítményt. Így azzal fejezem be:
A SPURI legyen veled!! Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások