A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációPár napja vettem meg a robogóm kedvéért a Spuri-t. Azota mentem vele kb.100 km-t.Napról napra érezni lehet a változást.
Jobban gyorsul és kezd csendesedni a motor.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Nekem bevált!
Jobban gyorsul és kezd csendesedni a motor.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Nekem bevált!
Legutóbbi hozzászólások