A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációLukácsi Scabolcsnak!
Légyszi postacímet irj, mert így nehéz lessz postázni. Ja igen mekkora legyen a matrica? Hosszra mondom: 13cm vagy 30cm esetleg 100cm és hény darab?
Köszi F.K.
Légyszi postacímet irj, mert így nehéz lessz postázni. Ja igen mekkora legyen a matrica? Hosszra mondom: 13cm vagy 30cm esetleg 100cm és hény darab?
Köszi F.K.
Legutóbbi hozzászólások