A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJó hír a benzines autóknak, avagy csak lesz áttörés a bioetanollal!
Öröm, hogy 1-2 nap és nem kell kutyulászni, hogy jó legyen az E 85 üzemanyag! Több forgalmazó is versenyt fut érte!!!! Reméljük mindenki jól jár az úttörő anyaggal. Képzeljük el mikor a nagyok majd nem kapják meg az elsők kedvezményét! Az országunk sok etanolt tudna előállítani, de kihasználatlanok a lehetőségek! Már most is sok maszek ugrásra készen áll az étolajgyártáshoz hasonlóan. Nyers napraporgó étolaj hidegen sajtolva 140ft-ért és hozzá JG-7 és elmúlik a lángos szag. Vagy nincs sültkrumpli illat! Ha hozzá tennéd a jövedéki adót még így is rentábilis. Csak Európa nem akarja, hogy függetlenek legyünk!
A keményzsír eltüntetése, hasznosítása már megvan!!!
De a keményfejűek eltüntetése még egy kicsit várat magára. A MAGYAR NEMZET FELEMELKEDÉSE a szürkeállománya által majd egyszer megvalósul!
Legyünk türelmesek egyszer lehetünk ÖNELLÁTÓK is minden energia szinten. Jaj, de mi lesz a mostani zsíros BÜDZSÉK-kel, az importőr gurukkal. Bele sem gongolok mert jajjjjj!!!! Tehát előre etanol, előre biodízel!! A megoldás megvan csak akarat kell hozzá!! Ehhez szóljatok hozzá! Köszi! Farkas Kálmán
Öröm, hogy 1-2 nap és nem kell kutyulászni, hogy jó legyen az E 85 üzemanyag! Több forgalmazó is versenyt fut érte!!!! Reméljük mindenki jól jár az úttörő anyaggal. Képzeljük el mikor a nagyok majd nem kapják meg az elsők kedvezményét! Az országunk sok etanolt tudna előállítani, de kihasználatlanok a lehetőségek! Már most is sok maszek ugrásra készen áll az étolajgyártáshoz hasonlóan. Nyers napraporgó étolaj hidegen sajtolva 140ft-ért és hozzá JG-7 és elmúlik a lángos szag. Vagy nincs sültkrumpli illat! Ha hozzá tennéd a jövedéki adót még így is rentábilis. Csak Európa nem akarja, hogy függetlenek legyünk!
A keményzsír eltüntetése, hasznosítása már megvan!!!
De a keményfejűek eltüntetése még egy kicsit várat magára. A MAGYAR NEMZET FELEMELKEDÉSE a szürkeállománya által majd egyszer megvalósul!
Legyünk türelmesek egyszer lehetünk ÖNELLÁTÓK is minden energia szinten. Jaj, de mi lesz a mostani zsíros BÜDZSÉK-kel, az importőr gurukkal. Bele sem gongolok mert jajjjjj!!!! Tehát előre etanol, előre biodízel!! A megoldás megvan csak akarat kell hozzá!! Ehhez szóljatok hozzá! Köszi! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások