A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMotorkerékpárhoz Írom!
Igen, minden belső égésű robbanómotorhor használható.
Léghűtésnél különösen jól jön az egyenletes, csökkentett üzemi hő. Ezt a hűtőgél, a többfúziós robbanás, valamint a kopáscsökkentők teszik lehetővé. Részleteket a termékeknél lehet olvasni. Ez a hosszantartó motorok létfeltétele is. A jó üzemanyag az fogalom!
Ajánlom a SPURI JG-2-est, 50lit/1dl adalékkal. Motorosoknak való pont a 125ml-es kiszerelés! Majd kiváncsi leszek, mi lesz a tatasztalat!
Köszönöm kérdésed! F.K.
Igen, minden belső égésű robbanómotorhor használható.
Léghűtésnél különösen jól jön az egyenletes, csökkentett üzemi hő. Ezt a hűtőgél, a többfúziós robbanás, valamint a kopáscsökkentők teszik lehetővé. Részleteket a termékeknél lehet olvasni. Ez a hosszantartó motorok létfeltétele is. A jó üzemanyag az fogalom!
Ajánlom a SPURI JG-2-est, 50lit/1dl adalékkal. Motorosoknak való pont a 125ml-es kiszerelés! Majd kiváncsi leszek, mi lesz a tatasztalat!
Köszönöm kérdésed! F.K.
Legutóbbi hozzászólások