Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.02.19. 10:53
Motorkerékpárhoz Írom!
Igen, minden belső égésű robbanómotorhor használható.
Léghűtésnél különösen jól jön az egyenletes, csökkentett üzemi hő. Ezt a hűtőgél, a többfúziós robbanás, valamint a kopáscsökkentők teszik lehetővé. Részleteket a termékeknél lehet olvasni. Ez a hosszantartó motorok létfeltétele is. A jó üzemanyag az fogalom!
Ajánlom a SPURI JG-2-est, 50lit/1dl adalékkal. Motorosoknak való pont a 125ml-es kiszerelés! Majd kiváncsi leszek, mi lesz a tatasztalat!
Köszönöm kérdésed! F.K.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft