A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTájékoztatás!
A termékeink ára évek óta változatlan. Még a jövedéki adó változások miatt sem emeltünk, de ezen a honlapon szereplő ajánlott árak kiolvashatók! Hogyha valamely termék forgalma beindúl nem biztos, hogy a kereskedelmi partnereink jól gondolkodnak. Mi erről nem tehetünk!
Másrészt ez még nem vészes. 250lit.-hez vissza osztva literenként filléreket jelent. A 10%=25lit a megtakarítás. Ez kb. 7500ft gázolajnál. Benzinnél többet jelent! Levonva a beszerzési árát 5000ft haszon marad.
Tehát 100 vagy 200ft beszerzési árkülönbözet nem olyan vészes!
A másik oldalon pedig van etika is! Ahogy olcsóbban odaszoktattuk a vevőt, ne emeljünk árat, pláne ne fogjuk a gyártóra! Mindenkihez a gyártó képviselője megy! Ezzel másnak nem lehet kereskedni.
Csak aki nálunk le van írva a képviseletek menüpontba. És kalap-kabát! A JÖVEDÉKI dolgokkal nem lehet viccelni! Minden amit az üzemanyaghoz tesznek az után jöv.adót kell fizetni és megfigyelt termékké válik! Bármilyen kicsi mennyiségben! Csak azt nem értem, hogy a tankba lecsapódott káros kondenzvizet miért nem adózzák meg????
Köszönöm a felvetést! Üdv. Farkas Kálmán
A termékeink ára évek óta változatlan. Még a jövedéki adó változások miatt sem emeltünk, de ezen a honlapon szereplő ajánlott árak kiolvashatók! Hogyha valamely termék forgalma beindúl nem biztos, hogy a kereskedelmi partnereink jól gondolkodnak. Mi erről nem tehetünk!
Másrészt ez még nem vészes. 250lit.-hez vissza osztva literenként filléreket jelent. A 10%=25lit a megtakarítás. Ez kb. 7500ft gázolajnál. Benzinnél többet jelent! Levonva a beszerzési árát 5000ft haszon marad.
Tehát 100 vagy 200ft beszerzési árkülönbözet nem olyan vészes!
A másik oldalon pedig van etika is! Ahogy olcsóbban odaszoktattuk a vevőt, ne emeljünk árat, pláne ne fogjuk a gyártóra! Mindenkihez a gyártó képviselője megy! Ezzel másnak nem lehet kereskedni.
Csak aki nálunk le van írva a képviseletek menüpontba. És kalap-kabát! A JÖVEDÉKI dolgokkal nem lehet viccelni! Minden amit az üzemanyaghoz tesznek az után jöv.adót kell fizetni és megfigyelt termékké válik! Bármilyen kicsi mennyiségben! Csak azt nem értem, hogy a tankba lecsapódott káros kondenzvizet miért nem adózzák meg????
Köszönöm a felvetést! Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások