A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv!
Ha nem vagyok pofátlan, kérhetnék én is spuris matricát a kocsimra és édesanyáméra?
Én is már 4 éve használom a spurit, a régi kocsimba is tettem, a mostaniba pedig 0Km-es kora óta!
Most már több mint 50000km van benne és semmi baja, és keveset eszik!
A kocsim egy 2007-es swift sport kicsit tuningolva.
Tavaly nyáron csináltam vele egy 5,7L/100km-es átlagot 1 tankra vetítve Agip98+piros spuri kombóval(99%-ban ez van amúgy mindig a kocsiban)!
De átlagba nyáron vagy is amikor már jobb idők vannak 6-6,2L az átlagom, télen meg olyan 6,2-6,5 körül van.
Soha nem gondoltam volna, hogy egy 1,6-os sportos géppel ilyen fogyi adatokat lehet majd produkálni. Persze ehhez az is kellett, hogy átalakítsam kicsit a szívó és kipuff részt, de gyári állapotban is kevesebbet evett spurival, csak akkor olyan 7L volt spurival, és 7,5 nélküle.
Én csak ajánlani tudom mindenkinek, és ajánlom is, már nem 1 ember rászoktattam a használatára! 🙂 🙂
Címem: 2870 Kisbér Patak u. 12.
Név: Balogh Tamás
4db 13cm és 2db 30cm kérnék ha megoldható.
Köszönöm!
Ui.: Nagyon várom az etanollal kapcsolatos fejleményeket, mert ugrásra készen vagyok az elektronika megvételére, de szeretném, hogy a motor megfelelő védelme megmaradjon!
Kérdés: Ha a kutakon a spuris adalékkal ellátott etanolt lehet majd kapni akkor nem lesz szükséges plusz piros spurit önteni bele, vagy a még jobb hatás elérése érdekében továbbra is ajánlott lesz?
Ha nem vagyok pofátlan, kérhetnék én is spuris matricát a kocsimra és édesanyáméra?
Én is már 4 éve használom a spurit, a régi kocsimba is tettem, a mostaniba pedig 0Km-es kora óta!
Most már több mint 50000km van benne és semmi baja, és keveset eszik!
A kocsim egy 2007-es swift sport kicsit tuningolva.
Tavaly nyáron csináltam vele egy 5,7L/100km-es átlagot 1 tankra vetítve Agip98+piros spuri kombóval(99%-ban ez van amúgy mindig a kocsiban)!
De átlagba nyáron vagy is amikor már jobb idők vannak 6-6,2L az átlagom, télen meg olyan 6,2-6,5 körül van.
Soha nem gondoltam volna, hogy egy 1,6-os sportos géppel ilyen fogyi adatokat lehet majd produkálni. Persze ehhez az is kellett, hogy átalakítsam kicsit a szívó és kipuff részt, de gyári állapotban is kevesebbet evett spurival, csak akkor olyan 7L volt spurival, és 7,5 nélküle.
Én csak ajánlani tudom mindenkinek, és ajánlom is, már nem 1 ember rászoktattam a használatára! 🙂 🙂
Címem: 2870 Kisbér Patak u. 12.
Név: Balogh Tamás
4db 13cm és 2db 30cm kérnék ha megoldható.
Köszönöm!
Ui.: Nagyon várom az etanollal kapcsolatos fejleményeket, mert ugrásra készen vagyok az elektronika megvételére, de szeretném, hogy a motor megfelelő védelme megmaradjon!
Kérdés: Ha a kutakon a spuris adalékkal ellátott etanolt lehet majd kapni akkor nem lesz szükséges plusz piros spurit önteni bele, vagy a még jobb hatás elérése érdekében továbbra is ajánlott lesz?
Legutóbbi hozzászólások