A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Felhasználótársak! Amint tehetem olvasom folyamatosan a vendégkönyvet. Mivel más is így van vele, és a látogatottsági számokat nézve 150-180 fő/ nap, így kérnélek titeket, hogy a személyes adataitokat ne írjátok ki nyilvánosan. Inkább egy emailben a Szaki Kft elérhetőségére. Biztos vagyok benne, hogy ők bizalmasan kezelik. Elnézést, ha valaki ezzel nem ért egyet, csak szerintem ezek magánadatok. Üdv,
Göbi
Göbi
Legutóbbi hozzászólások