Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.02.22. 20:35
Fisi!
Légyszi ne így, nem szeretnénk törölni beírásokat. El lehet mondani burkoltan is. Oké? Igyis megvádoltak több Spurival foglalkozó honlapon, hogy töröljük a negatív beírárokat!
Csak akkor, ha muszály! Kérlek benneteket, ne hagyjunk magunknak támadási felületet!!!! Köszönön előre is a további kultúrált bejegyzést!! Mostmár tényleg megyek! F.K.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft