A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációFisi!
Légyszi ne így, nem szeretnénk törölni beírásokat. El lehet mondani burkoltan is. Oké? Igyis megvádoltak több Spurival foglalkozó honlapon, hogy töröljük a negatív beírárokat!
Csak akkor, ha muszály! Kérlek benneteket, ne hagyjunk magunknak támadási felületet!!!! Köszönön előre is a további kultúrált bejegyzést!! Mostmár tényleg megyek! F.K.
Légyszi ne így, nem szeretnénk törölni beírásokat. El lehet mondani burkoltan is. Oké? Igyis megvádoltak több Spurival foglalkozó honlapon, hogy töröljük a negatív beírárokat!
Csak akkor, ha muszály! Kérlek benneteket, ne hagyjunk magunknak támadási felületet!!!! Köszönön előre is a további kultúrált bejegyzést!! Mostmár tényleg megyek! F.K.
Legutóbbi hozzászólások