A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációBalogh Tamás kérdésére!
E85 SPURI-s kutatnál további adalékolás szükségtelen. Nem kell bele se piros, se kék! Maximális elérhető mennyiséget adalékoljuk hivatalos formában a vám szabályok szerint. A további adagok rontanak a hatékonyságon. Bár kárt nem okoznak, csak az alapjárat 500 alá esik, pillanatnyi gyors gázadásnál megtorpan. Az elektronika nem tudja hová tenni az ellentétes értékeket. Ezért suzuki, honda hibajelző bevillan, mintha szegény, vagy dús keverék szélsőérték lenne, de nem az. Csak őt nem erre programozták, a compjutere még ilyen csodát nem látott egyszerre!!! A kopáscsökkentő maximálisan ellátja feladatát. Az indítási oktánszámot csökkentettük.
Valamint emeltük a forráspontot, növeltük az energia tartalmat, továbbá a magas fordulati égési sebességhez egy fokozó detergens csatlakozik.
Valamint a homogénabb E85-be olyan reakciók lépnek fel az adalék növelt mennyisége miatt, hogy rétegződött lesz a folyadék.
Ezzel nem egyszerre ég el a 85%-nyi etanol, hanem három különböző fázisban, és gyorsasággal. Sajnos lehetne jobbat is elérni, de az nagyon drága lenne.
Véleményt szeretnék mindenkitől!!!! Mi az a elfogadható ártöbblet amiért nem kell 95-ös benzinnel kutyulászni az E85-öt???
Most olyan 12-20ft körül alakulna. Ez úgy érzem nem vészes, mert fele-fele alapon sokkal drágább az ára! Most 6ft emelés volt, így lassan brutálisan megéri ez az üzemanyag. köszönöm kérdésed, minden jót! Farkas Kálmán
E85 SPURI-s kutatnál további adalékolás szükségtelen. Nem kell bele se piros, se kék! Maximális elérhető mennyiséget adalékoljuk hivatalos formában a vám szabályok szerint. A további adagok rontanak a hatékonyságon. Bár kárt nem okoznak, csak az alapjárat 500 alá esik, pillanatnyi gyors gázadásnál megtorpan. Az elektronika nem tudja hová tenni az ellentétes értékeket. Ezért suzuki, honda hibajelző bevillan, mintha szegény, vagy dús keverék szélsőérték lenne, de nem az. Csak őt nem erre programozták, a compjutere még ilyen csodát nem látott egyszerre!!! A kopáscsökkentő maximálisan ellátja feladatát. Az indítási oktánszámot csökkentettük.
Valamint emeltük a forráspontot, növeltük az energia tartalmat, továbbá a magas fordulati égési sebességhez egy fokozó detergens csatlakozik.
Valamint a homogénabb E85-be olyan reakciók lépnek fel az adalék növelt mennyisége miatt, hogy rétegződött lesz a folyadék.
Ezzel nem egyszerre ég el a 85%-nyi etanol, hanem három különböző fázisban, és gyorsasággal. Sajnos lehetne jobbat is elérni, de az nagyon drága lenne.
Véleményt szeretnék mindenkitől!!!! Mi az a elfogadható ártöbblet amiért nem kell 95-ös benzinnel kutyulászni az E85-öt???
Most olyan 12-20ft körül alakulna. Ez úgy érzem nem vészes, mert fele-fele alapon sokkal drágább az ára! Most 6ft emelés volt, így lassan brutálisan megéri ez az üzemanyag. köszönöm kérdésed, minden jót! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások