A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSzerintem teljesen megfelelő a plusz 15-25 forintos ártöbblet,bár nekem van be szerelve elektronika tiszta E85-re,de akadnak barátaim,akik nem szereltették be ,de járnának E85-tel,ha semmilyen átalakítás nem kéne végezni a kocsin.
Az 50-50%-os benzin-E85 arányt inkább nem erőltetik,mert a megtakarítás minimális lenne.De egy kis ártöbbletért,ha még elakronikát sem kell beszereltetni,akkor tuti tankolnának E85-Spuri keveréket.
Az 50-50%-os benzin-E85 arányt inkább nem erőltetik,mert a megtakarítás minimális lenne.De egy kis ártöbbletért,ha még elakronikát sem kell beszereltetni,akkor tuti tankolnának E85-Spuri keveréket.
Legutóbbi hozzászólások