Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Balogh Tamás Balogh Tamás írta ekkor 2010.02.25. 09:22
Göbi köszönöm, hogy aggódsz, de a mai világban annak, hogy leírom a nevem meg a címem már nagyon nincs jelentősége.
Amikor iwiw,myvip,facebook és még sorolhatnám a többi portált, emberek milliói adnak meg olyan adatokat magukról, amikkel vissza is lehet élni, akkor ez már egy igazán kis semmiség szerinte. 🙂
Ha valaki végignézi ezeket és valakiről meg akar tudni valami majdnem jobb mint a titkosszolgálat! 😀


Szaki KFT.

Köszönöm a választ! Már nagyon várom, hogy E85-el járjak.
Ez a 15-20ft simán belefér, pláne, hogy nekem gyárilag 98-as az előírás a kocsiba, és én még ehhez rakom a piros spurit, szóval nekem simán megérni, plusz a többi swift sportosnak is, aki meg már turbósították nekik meg láne, mert nekik meg 100-sal kell járni.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft