A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációE85 Ismét!!!
Két érdeklödőnek válaszolom. Nem köt senkihez az ajánlás ténye. De!
A legkomolyabb és legtöbb szakemberrel történő tapasztalat csere alkalmával az első helyen a BIOETUN V3 van. Második a FlexFuel. Az első honlapján találtok beszerelő műhelyeket. Ezen a honlapunkon is van egy hirdetés Debrecen közelieknek a Laczkó Tibor műhelye. FELTÉTLENÜL SZAKEMBERREL VÉGEZTESSÉTEK!!!
Megéri majd ők elmondják a tapasztalatokat!
Mégegyszer a SPURI JG-2+szal adalékolt kutaknál mi sokat segítünk, hogy a E85 szabványán belül jobb üzemanyagot kapjon a gép, de ajánlott az átalakító elektronika.
Reggeli indítózáson segítünk, kevesebbet kell tekerni, de egyszerre így sem indul be. Körülményektől függően harmadára tudjuk csökkenteni az indítózást. Ez is segít azt hiszem!!! Menetteljesítmény nő, kopáscsökkentés nő, gázosodási hajlam kánikulában csökken, stb.
Minden motor karakterisztikája más, így nem lehet előre jósolni! Javaslat:
1.E85 szűzen próbáld ki mi a panasz!
2.Adalékolt kútnál E85 és jobb lesz a tapasztalat, hasonlítsd össze.
3.Elektromos átalakító ha kell szereltesd be, de ha nem muszály akkor ne!
Fejlett gépeknél ahol automata szelepállítás, gyújtás állítás kopogás érzékelővel van ott lehet, hogy nem kell. PLD. Honda Type R 203LE tapasztalata.
Köszi a kérdést! F.K.
Két érdeklödőnek válaszolom. Nem köt senkihez az ajánlás ténye. De!
A legkomolyabb és legtöbb szakemberrel történő tapasztalat csere alkalmával az első helyen a BIOETUN V3 van. Második a FlexFuel. Az első honlapján találtok beszerelő műhelyeket. Ezen a honlapunkon is van egy hirdetés Debrecen közelieknek a Laczkó Tibor műhelye. FELTÉTLENÜL SZAKEMBERREL VÉGEZTESSÉTEK!!!
Megéri majd ők elmondják a tapasztalatokat!
Mégegyszer a SPURI JG-2+szal adalékolt kutaknál mi sokat segítünk, hogy a E85 szabványán belül jobb üzemanyagot kapjon a gép, de ajánlott az átalakító elektronika.
Reggeli indítózáson segítünk, kevesebbet kell tekerni, de egyszerre így sem indul be. Körülményektől függően harmadára tudjuk csökkenteni az indítózást. Ez is segít azt hiszem!!! Menetteljesítmény nő, kopáscsökkentés nő, gázosodási hajlam kánikulában csökken, stb.
Minden motor karakterisztikája más, így nem lehet előre jósolni! Javaslat:
1.E85 szűzen próbáld ki mi a panasz!
2.Adalékolt kútnál E85 és jobb lesz a tapasztalat, hasonlítsd össze.
3.Elektromos átalakító ha kell szereltesd be, de ha nem muszály akkor ne!
Fejlett gépeknél ahol automata szelepállítás, gyújtás állítás kopogás érzékelővel van ott lehet, hogy nem kell. PLD. Honda Type R 203LE tapasztalata.
Köszi a kérdést! F.K.
Legutóbbi hozzászólások