A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációRozsasgynek!
A SPURI JG-2 más egy kicsit mint aSPURI "JG-2+". Mennyisége 50 lit-hez 0.5liter. Tehát 5-szöröse. Segít rajta, de nem ez a tuti. Így van direkt beállítva. Ha az ötszörösét teszed ebből nagyon gazdaságtalan, és ismét világít a cseklámpa! Nem biztos, de valószínű. Ha 2 ezrelékkel használod javít ugyan, de ennél van sokkal jobb. Ezért kisérleteztük ki a megfelelőt. Azért írd meg mit tapasztaltál, van akinél a JG-2 másfélszeresen bevált. Erre a tipusra még nincs tesztünk! Egyébként gőzerővel tárgyalunk a kutakkal, de úgy látszik csak tétováznak. Az első három kútnak pedig ingyen felajáljuk a kezelést egy bizonyos mennyiségig. Garantáltuk a forgalom emelkedést, de még így sem kell. Pedig, ha meghírdetjük szétszednék a kutat a vevők! Ki érti ezt??
Ti mit tennétek! Köszönöm! F.K.
A SPURI JG-2 más egy kicsit mint aSPURI "JG-2+". Mennyisége 50 lit-hez 0.5liter. Tehát 5-szöröse. Segít rajta, de nem ez a tuti. Így van direkt beállítva. Ha az ötszörösét teszed ebből nagyon gazdaságtalan, és ismét világít a cseklámpa! Nem biztos, de valószínű. Ha 2 ezrelékkel használod javít ugyan, de ennél van sokkal jobb. Ezért kisérleteztük ki a megfelelőt. Azért írd meg mit tapasztaltál, van akinél a JG-2 másfélszeresen bevált. Erre a tipusra még nincs tesztünk! Egyébként gőzerővel tárgyalunk a kutakkal, de úgy látszik csak tétováznak. Az első három kútnak pedig ingyen felajáljuk a kezelést egy bizonyos mennyiségig. Garantáltuk a forgalom emelkedést, de még így sem kell. Pedig, ha meghírdetjük szétszednék a kutat a vevők! Ki érti ezt??
Ti mit tennétek! Köszönöm! F.K.
Legutóbbi hozzászólások