Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.03.01. 19:35
Tudtátok-e??
Ha az E85-be nem lehet nagyobb mennyiségű benzint kavarni, mert nem felel meg a szabványnak. Még 10% is sok!! Sem az E85 szabványnak, sem a benzin szabványoknak nem felel meg. Ez pedig Vám büntett 300.000ft-ig terjedő bírsággal, autó elkobzás is lehet, stb. stb.
Sajnos ez van be kell tartani a szabályokat ezért kell nekünk is maximálisan igazolni, hogy szabványon belül vagyunk! Így jogszerű minden!!!! A kutak kezelését azért végezzük mi és senkire ezt nem bizzuk a jövőbe sem. Csak így tudunk teljeskörű garanciát vállalni. Egy gázolajos embert már megfogtak és sajnos nem lehet mit tenni nem volt szabvényos a gázolaj!!!
Tehát nem legális a fele-fele vagy a harmadával is javítani. Erre figyeljetek, csak jóindulattal szólok!!!
Köszönöm figyelmetek!!
F.K.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft