A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációE 85 és benzin keverékei nem szabványos. Sem 1:10, sem 10:1 fölött vámbüntett. Vagy a benzin szabványt üti, vagy a E85 szabványt. A fizikai paramétereket olyanná teszi ami nincs benne az engedélyezett körbe. Ez jövedéki probléma!! Ha gázolajat kavarod 15% benzinnel ugyanaz. Ha a benzineket egymással azért nem, mert majdnem egyformák, és nem tudják kimutatni!! Ennyit mára.
Köszi! Üdv. F.K.
Köszi! Üdv. F.K.
Legutóbbi hozzászólások