A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözletem!
Elöször is szeretnék köszönetet mondani a Spuri kitalálóinak, ugynis én nagyon meg vagyok elégedve a termékkel.Egy Ford Esort 1.8D-be használtam 3 évig, és közösen megtettünk 50.000 Km-t, mielőtt eladtam.Most vettem egy Toyota Avensis-t, amiben szintén használni fogom a Spurit, de egy picit vacilálok.Eddig a piros Spurit használtam, de lehet, hogy áttérek a kék Spuri-ra annak reményében, hogy egy kicsit megdobja az autó rugalmasságát.Viszont szeretném továbbra is élvezni a Spuri tisztitó hatását.Nem tudom, hogy ezt a kék is biztosítja-e.Nekem nem az ún. tuning a fontos, hanem a motro ápolása, kímélése.Az már csak hab a tortán, ha jobban megy az autó:)Kérem segítsenek, hogy mire figyeljek,mennyit adagoljak, szűrőcsere stb.Már 1000 km-t tettem meg a Toyotámmal, a piros Spurit használom.:)Tanácsaikat előre is köszönöm.Maradok hűséges vásárlójuk!
Elöször is szeretnék köszönetet mondani a Spuri kitalálóinak, ugynis én nagyon meg vagyok elégedve a termékkel.Egy Ford Esort 1.8D-be használtam 3 évig, és közösen megtettünk 50.000 Km-t, mielőtt eladtam.Most vettem egy Toyota Avensis-t, amiben szintén használni fogom a Spurit, de egy picit vacilálok.Eddig a piros Spurit használtam, de lehet, hogy áttérek a kék Spuri-ra annak reményében, hogy egy kicsit megdobja az autó rugalmasságát.Viszont szeretném továbbra is élvezni a Spuri tisztitó hatását.Nem tudom, hogy ezt a kék is biztosítja-e.Nekem nem az ún. tuning a fontos, hanem a motro ápolása, kímélése.Az már csak hab a tortán, ha jobban megy az autó:)Kérem segítsenek, hogy mire figyeljek,mennyit adagoljak, szűrőcsere stb.Már 1000 km-t tettem meg a Toyotámmal, a piros Spurit használom.:)Tanácsaikat előre is köszönöm.Maradok hűséges vásárlójuk!
Legutóbbi hozzászólások