A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKiss Lajosnak!
Tisztelt Felhasználó- és márkatárs! Nekem Celica-m van, és próbáltam mindkettőt. A kékkel rugalmasabb az autó, felső és alsó tartományban is jól húz az autó és szereti a dinamikus vezetést. 4-ben 200Km/h 🙂 Ha megengedheti magának a többlet költséget ajánlom a kéket szuperebb az autó, de a pirosat mindenképp. Javasolnék még egy légszűrőcserét, sportbetétszűrőt, ami az eredeti helyére kerül. Kb.: 8000-10000 Ft és örök élet. Üdv, Göbi
Tisztelt Felhasználó- és márkatárs! Nekem Celica-m van, és próbáltam mindkettőt. A kékkel rugalmasabb az autó, felső és alsó tartományban is jól húz az autó és szereti a dinamikus vezetést. 4-ben 200Km/h 🙂 Ha megengedheti magának a többlet költséget ajánlom a kéket szuperebb az autó, de a pirosat mindenképp. Javasolnék még egy légszűrőcserét, sportbetétszűrőt, ami az eredeti helyére kerül. Kb.: 8000-10000 Ft és örök élet. Üdv, Göbi
Legutóbbi hozzászólások