A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKiss Lajosnak!!
Jól mondja Göbi. Mellette olvasd el, ezen a honlapon a cikket ,amit írtam a kettő közötti különbségről. Próbáld ki, mi mi nem szoktunk a levegőbe ígégetni.
A végeredményt úgyis tapasztalod. A SPURI legyen veled!!!!
Üdv. Farkas Kálmán
Jól mondja Göbi. Mellette olvasd el, ezen a honlapon a cikket ,amit írtam a kettő közötti különbségről. Próbáld ki, mi mi nem szoktunk a levegőbe ígégetni.
A végeredményt úgyis tapasztalod. A SPURI legyen veled!!!!
Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások