A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözletem!
Van egy történetem a Spurihoz, ami miatt nem tudunk elszakadni egymástól. Én "okos" megint tankoltam abból a piros kútból, ami már egy évvel ezelőtt is megszívatott. De akkor nem ennyire A tél közepén, nagy hóban elakadtam az M3-son a Kia Picantommal, check lámpa, és leállt. Amikor eltudtam indulni, akkor is csak pöfögött, és remegett mint egy IFA teherautó. Nagy nehezen kimentem egy pihenőbe, onnan trailer vitt haza Budapestre. Szervizbe nem vittem, mert tudom, hogy valószínűleg lehúznak, mivel nincs ismeretségem, sajnos ez így megy. Másnap kivontattuk egy AVIA-hoz, ott tankoltunk bele E85-t, akkor egy darabig jó volt, de ha 100% 95-el tankoltam, az autó reggelente nehezen indult, érezhető volt, hogy valamelyik henger nem akart megmozdulni. Mikor sikerült működésre bírnom, akkor menet közben rángatott, és a Check lámpa felvillanásával jutalmazta a reggelt. Aztán most jön a reklám, kipróbáltam a rózsaszín Spurit. Utána egyre ritkább lett ez a negatív jelenség. Később kipróbáltam 100 95-el, mert ugye mégis az való bele, tökéletesen ment 3 tank után is. Persze most visszatértem a Spurihoz, és amíg ez az autó nálam van, addig kapja, mert megérdemli, viszi a s.ggem mindenhova. De nincs gond ,mert meg is hálálja 🙂
A kérdésem viszont az volna, hogy ha a piros kútnál löttyintettem volna bele Spurit, akkor is csinálta volna ezt a jelenetet? Persze sosem próbálnám ki. Csak lehet, hogy Spuri mellett leszoknék a mostani prémium benzinekről, ha felesleges. A választ előre is köszönöm!
Van egy történetem a Spurihoz, ami miatt nem tudunk elszakadni egymástól. Én "okos" megint tankoltam abból a piros kútból, ami már egy évvel ezelőtt is megszívatott. De akkor nem ennyire A tél közepén, nagy hóban elakadtam az M3-son a Kia Picantommal, check lámpa, és leállt. Amikor eltudtam indulni, akkor is csak pöfögött, és remegett mint egy IFA teherautó. Nagy nehezen kimentem egy pihenőbe, onnan trailer vitt haza Budapestre. Szervizbe nem vittem, mert tudom, hogy valószínűleg lehúznak, mivel nincs ismeretségem, sajnos ez így megy. Másnap kivontattuk egy AVIA-hoz, ott tankoltunk bele E85-t, akkor egy darabig jó volt, de ha 100% 95-el tankoltam, az autó reggelente nehezen indult, érezhető volt, hogy valamelyik henger nem akart megmozdulni. Mikor sikerült működésre bírnom, akkor menet közben rángatott, és a Check lámpa felvillanásával jutalmazta a reggelt. Aztán most jön a reklám, kipróbáltam a rózsaszín Spurit. Utána egyre ritkább lett ez a negatív jelenség. Később kipróbáltam 100 95-el, mert ugye mégis az való bele, tökéletesen ment 3 tank után is. Persze most visszatértem a Spurihoz, és amíg ez az autó nálam van, addig kapja, mert megérdemli, viszi a s.ggem mindenhova. De nincs gond ,mert meg is hálálja 🙂
A kérdésem viszont az volna, hogy ha a piros kútnál löttyintettem volna bele Spurit, akkor is csinálta volna ezt a jelenetet? Persze sosem próbálnám ki. Csak lehet, hogy Spuri mellett leszoknék a mostani prémium benzinekről, ha felesleges. A választ előre is köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások