A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztráció90 ropiba került
szimering csere a szelepvezetőknél ami dupla és szoknyás nem mint a régi ami szimpla volt.
teljesen elkeményedett a régi szimering és a szelepvezetőbe feljutott a korom jó vastagon.
+ a hengerfej felújítás 45000 áfa nélkül
+ a szerelő munkadíja 22000 áfával a gari miatt
+ szimering, tömítések 23000 számlára
azóta tünetmentes a kocsi na meg megjött az ereje
+ 1000km után olajcsere
Sziasztok az alapproblámámra kaptam ezt a válasz, ami a 4 henger rángatása hideg motornál....
most lekopogom vettem spurit és átdobtam a 3bol - 4 be gyertyát ----mentem vele már kb 30 km, igaz városon
belül - azóta mintha hamarabb felmelegedne a motor reggel és hibajelet nem produkált...
igaz elindilás után kb 600 métere van az első lámpa ott ha meg kell állnom akkor a kocsin érzem a rángatást
Szóval szerintetek?
Köszi
Rota
szimering csere a szelepvezetőknél ami dupla és szoknyás nem mint a régi ami szimpla volt.
teljesen elkeményedett a régi szimering és a szelepvezetőbe feljutott a korom jó vastagon.
+ a hengerfej felújítás 45000 áfa nélkül
+ a szerelő munkadíja 22000 áfával a gari miatt
+ szimering, tömítések 23000 számlára
azóta tünetmentes a kocsi na meg megjött az ereje
+ 1000km után olajcsere
Sziasztok az alapproblámámra kaptam ezt a válasz, ami a 4 henger rángatása hideg motornál....
most lekopogom vettem spurit és átdobtam a 3bol - 4 be gyertyát ----mentem vele már kb 30 km, igaz városon
belül - azóta mintha hamarabb felmelegedne a motor reggel és hibajelet nem produkált...
igaz elindilás után kb 600 métere van az első lámpa ott ha meg kell állnom akkor a kocsin érzem a rángatást
Szóval szerintetek?
Köszi
Rota
Legutóbbi hozzászólások