A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSzia ricsi legközelebb az üzemanyaghoz töltsd ne a motorolajhoz ugyanis a spuri üzemanyag adalék. A kupakról csak annyit, hogy biztonsági gyűrű van a kupak alatt és így látszik ha már ki volt bontva a termék. Egyébként a termék nagyon jó és mindenkinek ki kellene próbálni.
Legutóbbi hozzászólások