Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Rota Rota írta ekkor 2010.03.11. 15:45
Tiszetelt Uram!
A kocsi egy opel astra 14 xe 110 e km, vezérműszij + szűrök 2 e km ezelött lettek cserélve, a motordiagnosztika 4 hengerre utal...
Hideg indítás után mindig jelentkezik a rángatás és spruri használata elött 4 fokozatban emelkedős uton jött elő a hibajel.
Spuri használata óta és a 3 - 4 gyertyaátcserélés óta ez nem jelntkezett.
A tnaksapkás észrevételére volnék kivácsi - vákum - ez mit takar? - hogy tudnám megnézni?
Köszönettel Rota
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft