Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.03.11. 16:26
Tisztelt Rota!
Olcsóbb dolgokat küszöböljük ki először. Gépkönyvébe szereplő gyertyák vannak-e benne. A hidegen rossz melegen nem című jelenség hátha kisebb hőértékűt kiván. Gyári ajánlott kellene.
Továbbá gyertyakábel, vizsgálat és csere, vagy csupán az újra szerelése kellene.
Elosztó fedél alá is be kellene egy szakembernek kukkantani kopottság ügyben.
Az AC punpa az opeleknél nem egy tankra van méretezve, így dús keveréknél hidegen kisebb akkufeszültségnél talán ez számít.
Vákum akkor van, ha jelentős üzemanyag fogyás után a levegőző nyílás el van tömődve. 10-20km intenzin hajtás után tekerd ki a tanksapkát. Ha szusszant nem egészséges. Pld. ez suzuki betegség, de a ők úgy oldották meg, hogy tettek bele egy baromi jó ac-t a tankba, oszt gól. Majd írj, ha előre jutottál! Ja milyen évjáratú az opel? Üdv F.K.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft