Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Rota Rota írta ekkor 2010.03.11. 19:31
Tisztelt Uram!
Az astra 2000 októberi.
Az aksi 4 éves és már tél közepén a nagy minuszokba is voltak vele gondjaim -- nem indult - fel lett töltve. Ha leírta közül a benzintanknál van a gond akkor azért is tudom összefüggésbe hozni a Spurival mert azt tankolás után 200 km -el töltöttem bele. A gyertyák szerintem ok minöségüek mert az az opel ná...orba tették még bele az elöző tulajnak (nő volt - mindennel megetteték..megvannak a számlák) és most olyan 20 e km lehet bennük. Egyébként ezt már a fene se érti mert ma viszonylag hideg nap volt viszont a rángatózásnak se híre se hmava- reklám helye - betudom a SPURINAK. Válaszait köszönve, maradok tisztelettel Rota
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft