A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJóReggelT!
Azért írok megint mert a tegnapi lelkesedésem ma reggel el is szállt, alapjárat indítás után ok... 300 m kereszteződés ugy rángat mintha mosógépcentrifuga volna - asszem hétvégén gyertyacsere - milyen tipusut ajál?
Ugy veszem észre egyéttelműen csak a hideg motorhoz van köze a rángatásanak! Üdv: Rota
Azért írok megint mert a tegnapi lelkesedésem ma reggel el is szállt, alapjárat indítás után ok... 300 m kereszteződés ugy rángat mintha mosógépcentrifuga volna - asszem hétvégén gyertyacsere - milyen tipusut ajál?
Ugy veszem észre egyéttelműen csak a hideg motorhoz van köze a rángatásanak! Üdv: Rota
Legutóbbi hozzászólások