Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Rota Rota írta ekkor 2010.03.12. 07:06
JóReggelT!
Azért írok megint mert a tegnapi lelkesedésem ma reggel el is szállt, alapjárat indítás után ok... 300 m kereszteződés ugy rángat mintha mosógépcentrifuga volna - asszem hétvégén gyertyacsere - milyen tipusut ajál?
Ugy veszem észre egyéttelműen csak a hideg motorhoz van köze a rángatásanak! Üdv: Rota
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft