Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.03.12. 08:44
Rota!
Az opelnél az a tapasztalat nehéz illeszteni a hőértéket hideg-meleg motorra. NGK, és más nagymárka helyett a legjobb az Opel emblémás gyári a szalonból ami nem is drága bárhol veszed. Kb. 1500/db és 40e.km-et kibír. De a kábel és gyújtás elostót sem feletsd el. Ennyit látatlanból! Üdv. F.K.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft