A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációRota!
Az opelnél az a tapasztalat nehéz illeszteni a hőértéket hideg-meleg motorra. NGK, és más nagymárka helyett a legjobb az Opel emblémás gyári a szalonból ami nem is drága bárhol veszed. Kb. 1500/db és 40e.km-et kibír. De a kábel és gyújtás elostót sem feletsd el. Ennyit látatlanból! Üdv. F.K.
Az opelnél az a tapasztalat nehéz illeszteni a hőértéket hideg-meleg motorra. NGK, és más nagymárka helyett a legjobb az Opel emblémás gyári a szalonból ami nem is drága bárhol veszed. Kb. 1500/db és 40e.km-et kibír. De a kábel és gyújtás elostót sem feletsd el. Ennyit látatlanból! Üdv. F.K.
Legutóbbi hozzászólások