A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Rota!
Biztos, hogy nem a spuri produkálja a hibádat, ez már a hiba jellégéből is látszik. Akkor miért írsz ide? Helyette egy autószerelőhöz kellene elvinned az autódat, aki lehet, hogy hallás alapján megmondja neked, hogy mi a baj.
Biztos, hogy nem a spuri produkálja a hibádat, ez már a hiba jellégéből is látszik. Akkor miért írsz ide? Helyette egy autószerelőhöz kellene elvinned az autódat, aki lehet, hogy hallás alapján megmondja neked, hogy mi a baj.
Legutóbbi hozzászólások