A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv mindenki!
Most olvasgattam a hsz-eket és nagyon mellbe ütött ez a 300000Ft-os bírság említése meg autó elkobzás...
Kik csinálják ezeket a vizsgálatokat? KPM vagy ki?
Mert ha igen akkor meg sem állok nekik, mondjuk nagyon nem láttam még, hogy normál autókat vizsgáltak volna inkább a kamionokra mennek.
Plusz ez a tankban lévő vákum jelenség is érdekel, mert nekem a swift sport is csinál olyat, hogy ha már kevés a benya benne nagyon akkor amikor leveszem a tanksapkán akkor egy jó nagyot cisszen!
Ez okozhat valami baj?
Mit lenne érdemes tennem?
Ne járjam ki porzásig a tankot, hanem tankoljak jóval elöbb?
Most próbálom az E85+98+spuri kombót, jelenleg az etanol csak olyan 30-35%-os arányban van benne, majd ha elfogy kipróbálom nagyobb %-ban is.
Most olvasgattam a hsz-eket és nagyon mellbe ütött ez a 300000Ft-os bírság említése meg autó elkobzás...
Kik csinálják ezeket a vizsgálatokat? KPM vagy ki?
Mert ha igen akkor meg sem állok nekik, mondjuk nagyon nem láttam még, hogy normál autókat vizsgáltak volna inkább a kamionokra mennek.
Plusz ez a tankban lévő vákum jelenség is érdekel, mert nekem a swift sport is csinál olyat, hogy ha már kevés a benya benne nagyon akkor amikor leveszem a tanksapkán akkor egy jó nagyot cisszen!
Ez okozhat valami baj?
Mit lenne érdemes tennem?
Ne járjam ki porzásig a tankot, hanem tankoljak jóval elöbb?
Most próbálom az E85+98+spuri kombót, jelenleg az etanol csak olyan 30-35%-os arányban van benne, majd ha elfogy kipróbálom nagyobb %-ban is.
Legutóbbi hozzászólások