Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Rota Rota írta ekkor 2010.03.12. 15:27
Tisztelt Tolth Úr!
Azért irok ide mert mos elöször probáltam használni a Spurit és kiváncsi voltam mások tapasztalatára is ( ha az első írásomtól elovasoná akkor láthatná), egyébként autóvillamos szerelő 1 fő és autószerelő 1 fő már látta a kocsit... trafocsre + gyertyacsre sikertelen....
Egyébként Őn mire szokta használni a forumokat?

Üdvözlettel: Rota
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft