A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Tolth Úr!
Azért irok ide mert mos elöször probáltam használni a Spurit és kiváncsi voltam mások tapasztalatára is ( ha az első írásomtól elovasoná akkor láthatná), egyébként autóvillamos szerelő 1 fő és autószerelő 1 fő már látta a kocsit... trafocsre + gyertyacsre sikertelen....
Egyébként Őn mire szokta használni a forumokat?
Üdvözlettel: Rota
Azért irok ide mert mos elöször probáltam használni a Spurit és kiváncsi voltam mások tapasztalatára is ( ha az első írásomtól elovasoná akkor láthatná), egyébként autóvillamos szerelő 1 fő és autószerelő 1 fő már látta a kocsit... trafocsre + gyertyacsre sikertelen....
Egyébként Őn mire szokta használni a forumokat?
Üdvözlettel: Rota
Legutóbbi hozzászólások