A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTominak ismét!
Akkor ez a 193LE nagyon strapabíró tipus. A megoldás ugyanaz, Csupán az előgyújtás szögét max. gazdaságosság miatt ki tudja használni. Mivel okos elektonika első generációja, nincs gond a 95-össel sem. A max gyári teljesítmény ezzel a benzinnel értendő. Mint tapasztaltad a tiszta prémium benzinekkel sem vettél észre sok javulást, ez a csökkentett égéshőjű bió alkotó miatt van. Előrébb nem jutottunk nem javaslom. Akkor már inkább 10% bioetanol 240ft-ért. És a VPOP benzin szabványon is belül vagy.
A 105-ös nagyobbat húz rajta és a füstemissziód is tuti lesz. Nyomatékot pedig a JG-2-es visszateszi. Sőt igy gyári gyertya hőértéke is megfelelő lesz. Ennyit ma. Köszi a megkeresést.
Farkas Kálmán
Akkor ez a 193LE nagyon strapabíró tipus. A megoldás ugyanaz, Csupán az előgyújtás szögét max. gazdaságosság miatt ki tudja használni. Mivel okos elektonika első generációja, nincs gond a 95-össel sem. A max gyári teljesítmény ezzel a benzinnel értendő. Mint tapasztaltad a tiszta prémium benzinekkel sem vettél észre sok javulást, ez a csökkentett égéshőjű bió alkotó miatt van. Előrébb nem jutottunk nem javaslom. Akkor már inkább 10% bioetanol 240ft-ért. És a VPOP benzin szabványon is belül vagy.
A 105-ös nagyobbat húz rajta és a füstemissziód is tuti lesz. Nyomatékot pedig a JG-2-es visszateszi. Sőt igy gyári gyertya hőértéke is megfelelő lesz. Ennyit ma. Köszi a megkeresést.
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások