Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
varga József varga József írta ekkor 2010.03.18. 09:06
Tisztelt Szaki Kft.

Abban kérném a segítségét, hogy egy 2008-as opel astrába nyugodtan önthetek kék spurit? Sokat használom városban és most végre hosszú útra mennék vele és gondoltam előtte öntök bele egy kicsit, hogy takarítsa ki a "piszkokat". Vagy elég a piros is?

Válaszát köszönöm.
Laci
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft