A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft.
Abban kérném a segítségét, hogy egy 2008-as opel astrába nyugodtan önthetek kék spurit? Sokat használom városban és most végre hosszú útra mennék vele és gondoltam előtte öntök bele egy kicsit, hogy takarítsa ki a "piszkokat". Vagy elég a piros is?
Válaszát köszönöm.
Laci
Abban kérném a segítségét, hogy egy 2008-as opel astrába nyugodtan önthetek kék spurit? Sokat használom városban és most végre hosszú útra mennék vele és gondoltam előtte öntök bele egy kicsit, hogy takarítsa ki a "piszkokat". Vagy elég a piros is?
Válaszát köszönöm.
Laci
Legutóbbi hozzászólások