A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációVarga józsefnen!
Kérdés az, hogy eddig használta-e a normál SPURI-t?
Ha nem, akkor a SPURI JG-2 kell. Bár egy út alkalmával a sok funkcióból csak a dinamikus erőt fogja érezni. Hamarabb van eredmény, de mint tapasztalták a törzs vásárlóink 3-4 tankolás így is kell. Ha jól értelmezem nem a megtakarítás Önnek a fő cél, hanem a motor élettartam.
Második eset, ha a SPURI pirosat folyamatosan használta, akkor felesleges a JG-2 a takarítás miatt. A dugó tetőről ujjal is letörölhető az a kis korom ami benne van.
Tehát az egyszeri nagytakarítás után SPURI nélkül ismét elkezd kormosodni a tökéletlenebb égés miatt. A SPURI más működési elv szerint lett szerkesztve, mint más üzemanyag adalékok.
Használja a pirosat állandóan és megéri, pláne a rohamosan emelkedő üzemanyag árak mellett. Írjon, ha megjött a hosszabb útjáról, mit is tapasztalt.
Jó utat, balesetmentes vezetést kivánok!
Farkas Kálmán
Kérdés az, hogy eddig használta-e a normál SPURI-t?
Ha nem, akkor a SPURI JG-2 kell. Bár egy út alkalmával a sok funkcióból csak a dinamikus erőt fogja érezni. Hamarabb van eredmény, de mint tapasztalták a törzs vásárlóink 3-4 tankolás így is kell. Ha jól értelmezem nem a megtakarítás Önnek a fő cél, hanem a motor élettartam.
Második eset, ha a SPURI pirosat folyamatosan használta, akkor felesleges a JG-2 a takarítás miatt. A dugó tetőről ujjal is letörölhető az a kis korom ami benne van.
Tehát az egyszeri nagytakarítás után SPURI nélkül ismét elkezd kormosodni a tökéletlenebb égés miatt. A SPURI más működési elv szerint lett szerkesztve, mint más üzemanyag adalékok.
Használja a pirosat állandóan és megéri, pláne a rohamosan emelkedő üzemanyag árak mellett. Írjon, ha megjött a hosszabb útjáról, mit is tapasztalt.
Jó utat, balesetmentes vezetést kivánok!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások