Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Oláh Róbert Oláh Róbert írta ekkor 2010.03.23. 12:16
Tisztelt Uram! A következő lenne a kérdésem.Van egy 2000-es évjáratú e46 bmw. 320d. Tankolni evo dieselt szoktam.Mégis nehezen indul és nagy kormot nyom a kipufogóból.A kérdés a következő: Melyik spurit használjam a kéket vagy a pirosat?És ha használom a spurit szükséges evo dieselt tankolnom?Ja és az autóm hibája megszűnne? Válaszát előre is köszönöm.Tisztelettel:Haszmasz
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft