A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Uram! A következő lenne a kérdésem.Van egy 2000-es évjáratú e46 bmw. 320d. Tankolni evo dieselt szoktam.Mégis nehezen indul és nagy kormot nyom a kipufogóból.A kérdés a következő: Melyik spurit használjam a kéket vagy a pirosat?És ha használom a spurit szükséges evo dieselt tankolnom?Ja és az autóm hibája megszűnne? Válaszát előre is köszönöm.Tisztelettel:Haszmasz
Legutóbbi hozzászólások