A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlöm!
Eddig piros Spurit használtam az autómban, amivel maximálisan meg vagyok elégedve.Tegnap gondoltam egyet, és tankolásnál öntöttem bele kéket.Kérem nyugtasson meg, hogy a kék is ugyanazt a védekmet nyújtja minta piros, csak egy kicsit dob a teljesítményén.Örülök a fürgeségének, de számomra a motor védelme a fontos elsősorban.De ha ez egy kis erőtöbblettel jár, akkor az külön öröm.Köszönöm.
Eddig piros Spurit használtam az autómban, amivel maximálisan meg vagyok elégedve.Tegnap gondoltam egyet, és tankolásnál öntöttem bele kéket.Kérem nyugtasson meg, hogy a kék is ugyanazt a védekmet nyújtja minta piros, csak egy kicsit dob a teljesítményén.Örülök a fürgeségének, de számomra a motor védelme a fontos elsősorban.De ha ez egy kis erőtöbblettel jár, akkor az külön öröm.Köszönöm.
Legutóbbi hozzászólások