Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Kiss Lajos Kiss Lajos írta ekkor 2010.03.23. 16:19
Üdvözlöm!
Eddig piros Spurit használtam az autómban, amivel maximálisan meg vagyok elégedve.Tegnap gondoltam egyet, és tankolásnál öntöttem bele kéket.Kérem nyugtasson meg, hogy a kék is ugyanazt a védekmet nyújtja minta piros, csak egy kicsit dob a teljesítményén.Örülök a fürgeségének, de számomra a motor védelme a fontos elsősorban.De ha ez egy kis erőtöbblettel jár, akkor az külön öröm.Köszönöm.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft