A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKiss lajosnak!
Mint a JG-2 termékismertető tartalmazza bonyolult szerkesztési elveknek kellett megfelelnie a termékünknek. nem akartunk az ixedik gagyival megjelenni!
Az első szempont a kopáscsökkentés, a motor élettartalma. Verseny körülmények között tesztelt, azóta pedig a rally autók kedvelt kopáscsökkentője, hűtő adaléka lett. Számos versenyző használja, bár a jó eredményeket senki nem árulja el, hogy mivel és hogyan.
Egy biztos, soha nem volt rá panasz! Igaz több olyan ember is volt, aki nem érzett nyomaték többletet. Többen azt sem vették észre, hogy 1.9-es sdi-be vagy 2.5 Tdi-be ül. Nem vagyunk egyformák. Ezt nem lehet felróni senkinem, ha nincs érzéke hozzá, vagy nem tudja a vezetési élményt értékelni.
Kb. ezer km után nekem is elegem van a vezetésből, de másnap már be vagyok sózva egy kis gyorsulási élményért. Erre születni kell.
Tehát nyugodtan használd, és élvezd az életet, hisz egyszer élünk!
Azért balesetmentes vezetést kivánok! Visz-lát!
Farkas Kálmán
Mint a JG-2 termékismertető tartalmazza bonyolult szerkesztési elveknek kellett megfelelnie a termékünknek. nem akartunk az ixedik gagyival megjelenni!
Az első szempont a kopáscsökkentés, a motor élettartalma. Verseny körülmények között tesztelt, azóta pedig a rally autók kedvelt kopáscsökkentője, hűtő adaléka lett. Számos versenyző használja, bár a jó eredményeket senki nem árulja el, hogy mivel és hogyan.
Egy biztos, soha nem volt rá panasz! Igaz több olyan ember is volt, aki nem érzett nyomaték többletet. Többen azt sem vették észre, hogy 1.9-es sdi-be vagy 2.5 Tdi-be ül. Nem vagyunk egyformák. Ezt nem lehet felróni senkinem, ha nincs érzéke hozzá, vagy nem tudja a vezetési élményt értékelni.
Kb. ezer km után nekem is elegem van a vezetésből, de másnap már be vagyok sózva egy kis gyorsulási élményért. Erre születni kell.
Tehát nyugodtan használd, és élvezd az életet, hisz egyszer élünk!
Azért balesetmentes vezetést kivánok! Visz-lát!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások