Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
ricsi ricsi írta ekkor 2003.12.16. 04:00
Ez az olaj egy nagy szar semmi javulás két mocin és egy autón próbáltuk ahogy le van írva és ahogy kell de szart sem ér a kenés is szar csak gyengébb lesz tőle a gép nem robban semmi csak ott marad a hengeren és a karbiban is .........szal ha jót akartok semmi adalékot ne vegyetek ..................erről ennyit
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft