A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációEz az olaj egy nagy szar semmi javulás két mocin és egy autón próbáltuk ahogy le van írva és ahogy kell de szart sem ér a kenés is szar csak gyengébb lesz tőle a gép nem robban semmi csak ott marad a hengeren és a karbiban is .........szal ha jót akartok semmi adalékot ne vegyetek ..................erről ennyit
Legutóbbi hozzászólások