A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMindenkinek!
Tisztelettel meghívom olvadsósóimat az Eger rallyra!
A szervizparba akcióként lesz két kérdés amire válaszolni kell, és ajándékot adunk. Belépő jelszó : IONIZÁLT ÜZEMANYAG !
Ne feledjétek így kell köszönni Farkas Kálmánnak! Kapsz két egyszerű kérdést és ha megválaszolsz értékes ajándékot kapsz. Megéri! Annak aki olvasgatja a honlapunkat könnyű lesz!! Addig is viszlát! Sziasztok! F.K.
Tisztelettel meghívom olvadsósóimat az Eger rallyra!
A szervizparba akcióként lesz két kérdés amire válaszolni kell, és ajándékot adunk. Belépő jelszó : IONIZÁLT ÜZEMANYAG !
Ne feledjétek így kell köszönni Farkas Kálmánnak! Kapsz két egyszerű kérdést és ha megválaszolsz értékes ajándékot kapsz. Megéri! Annak aki olvasgatja a honlapunkat könnyű lesz!! Addig is viszlát! Sziasztok! F.K.
Legutóbbi hozzászólások