Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.03.25. 21:31
Mindenkinek!
Tisztelettel meghívom olvadsósóimat az Eger rallyra!
A szervizparba akcióként lesz két kérdés amire válaszolni kell, és ajándékot adunk. Belépő jelszó : IONIZÁLT ÜZEMANYAG !
Ne feledjétek így kell köszönni Farkas Kálmánnak! Kapsz két egyszerű kérdést és ha megválaszolsz értékes ajándékot kapsz. Megéri! Annak aki olvasgatja a honlapunkat könnyű lesz!! Addig is viszlát! Sziasztok! F.K.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft