Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Farkas Kálmán Farkas Kálmán írta ekkor 2010.03.30. 21:01
Köszönet a szurkolóinknak!
Eger rally minden gyorsára kilátogattunk és azt tapasztaltuk, hogy a SPURI-s hondáról beszélnek. Dezsőről, valamint hogyan szól a honda, és persze amikor jön szembe ordítva biztatják, mintha hallaná. De fiuk lányok hallottuk nyugi, köszönjük!
Baromi jó érzés. Szemtelenül nem akartunk ennyi embernek bemutatkozni, ezért elnézést kérünk. Minden versenyünk egy kis teszt is pont azért, hogy ti későbbiekben az újabb fejlesztésű SPURI-t kapjátok a kezetekbe. Azért mindenkinek kivánok ilyen hátborzongatóan jó érzést, amit ti produkáltatok a pálya szélén. Még csak az a kérésem, hogy a hozzánk igazolt Berényi Lászlót is fogadjátok ilyen lelkesedéssel és szeretettel a Mitsubitshi EVO 6-tal. Ő a RTE sorozatba teszteli a feszlesztéseinket. Hatalmas SPURI felirat van az oldalán, meg fogjátok ismerni.
Köszi! F.K. csap.vez.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft