Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2010.04.01. 20:41
Tisztelt Szaki Kft és Tisztelt Felhasználótársak!
A tegnapi nap elkezdtem tankolni vegyesen az E85-öt es sima 95 fele-fele arányban. Egyenlőre nincs benne Spuri. Eredmény talán egy kicsit kevesebb nyomaték. Hidegindítás normális, olyan mint volt. Gyorsításnál az elején kicsit lomhább, de magasabb fordulaton megjönnek a lovak. Most csak 10-10 liter van benne, de jövőhéten teli tankolom vegyesen, de akkor már megy bele egy adag a pirosból. Most ÖMV Carrera 95 és piros Spuri adagolással 6,9 a fogyasztásom. 🙂 Kíváncsi leszek a fogyasztás változásra, és kimatekozom, hogy érdemes-e egyáltalán keverve használni. Kíváncsi vagyok, hogy havi szinten mennyit lehet így megspórolni, mármint ha lehet így! Ha valakinek van esetleg ilyen tapasztalata kérem, hogy írja meg. Előre is köszönöm! Az autó: Toyota Celica 1,8 vvti. Üdv mindenkinek, Göbi
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft