A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr, Tisztelt Szaki Kft!
Ma tankoltam tele harmadszor Toyota Avensisemet, és raktam bele a kék spurit!Háááát...nem akarok csűnya szavakat használni, de basszus:)4000-től, olyan hangja van, és úgy húz, mintha villanymotor lenne benne.Nagyon jó, azt hiszem maradok a kéknél.A pirosat már használtam ebben 2000 Km-ig, meg előtte a Fordomban 30.000 Km-en át, szóval azt megtapasztaltam, hogy az milyen jó.Most már ismerem a kéket is, és nagy vigyor van:)Még várok szerintem egy tank elfogyását, és kicserélem a benzinszűrőt is.Szétvágom, kiváncsi vagyok a belsejére:)
Ma tankoltam tele harmadszor Toyota Avensisemet, és raktam bele a kék spurit!Háááát...nem akarok csűnya szavakat használni, de basszus:)4000-től, olyan hangja van, és úgy húz, mintha villanymotor lenne benne.Nagyon jó, azt hiszem maradok a kéknél.A pirosat már használtam ebben 2000 Km-ig, meg előtte a Fordomban 30.000 Km-en át, szóval azt megtapasztaltam, hogy az milyen jó.Most már ismerem a kéket is, és nagy vigyor van:)Még várok szerintem egy tank elfogyását, és kicserélem a benzinszűrőt is.Szétvágom, kiváncsi vagyok a belsejére:)
Legutóbbi hozzászólások