Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Kiss Lajos Kiss Lajos írta ekkor 2010.04.04. 19:06
Tisztelt Farkas Úr, Tisztelt Szaki Kft!
Ma tankoltam tele harmadszor Toyota Avensisemet, és raktam bele a kék spurit!Háááát...nem akarok csűnya szavakat használni, de basszus:)4000-től, olyan hangja van, és úgy húz, mintha villanymotor lenne benne.Nagyon jó, azt hiszem maradok a kéknél.A pirosat már használtam ebben 2000 Km-ig, meg előtte a Fordomban 30.000 Km-en át, szóval azt megtapasztaltam, hogy az milyen jó.Most már ismerem a kéket is, és nagy vigyor van:)Még várok szerintem egy tank elfogyását, és kicserélem a benzinszűrőt is.Szétvágom, kiváncsi vagyok a belsejére:)
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft