A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációGöbi-nek!
E85 és 95-ös fele-fele még télen sem gond, csak kevés a megtakarít
ás. Most fagypont fölött már minden hengerenkénti injektorosnál rendben indul és megy az az autó.
Ilyenkor marad a kopáscsökkentés megoldása SPURI-val, nomeg a égéslefolyás optimalizálása. Ne feledjük a benzinek is nagyon száraz égést produkálnak, hátmég 85% etanollal kavarva.
Kell bele némely olyan hosszabb szénhidrogén láncú speciális anyag mely többréteges, és szabályozza az égés lefolyását. Most végeztünk egy tesztet Daewoo Lanos 1.5 hengerenkénti befecskendezéses autón. A 2002-es évjáratúnál semmi változás azon kivül, hogy a 95 Nm csak 79Nm lett. Fogyasztásba átlag 100-as tempónál ez fizikailag mérve is 15% többlet körül mozog.
Ugyanez 0,2% JG-2-vel kis híján /2%/ újra a gyári érték. Az autóba csak 86.000km van, és jó állapotú. Ennyit az újabb E85 tapasztalatokról. Üdv. Farkas Kálmán
E85 és 95-ös fele-fele még télen sem gond, csak kevés a megtakarít
ás. Most fagypont fölött már minden hengerenkénti injektorosnál rendben indul és megy az az autó.
Ilyenkor marad a kopáscsökkentés megoldása SPURI-val, nomeg a égéslefolyás optimalizálása. Ne feledjük a benzinek is nagyon száraz égést produkálnak, hátmég 85% etanollal kavarva.
Kell bele némely olyan hosszabb szénhidrogén láncú speciális anyag mely többréteges, és szabályozza az égés lefolyását. Most végeztünk egy tesztet Daewoo Lanos 1.5 hengerenkénti befecskendezéses autón. A 2002-es évjáratúnál semmi változás azon kivül, hogy a 95 Nm csak 79Nm lett. Fogyasztásba átlag 100-as tempónál ez fizikailag mérve is 15% többlet körül mozog.
Ugyanez 0,2% JG-2-vel kis híján /2%/ újra a gyári érték. Az autóba csak 86.000km van, és jó állapotú. Ennyit az újabb E85 tapasztalatokról. Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások