A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKiss Lajosnak!
A szekvenciális égéslefolyás, lám-lám milyen jó tud lenni, pláne a fiatalabb, korszerűbb motoroknál, ugyanis ezek ki tudják használni a fizikai paraméterben rejlő előnyöket.
A jó üzemanyag az fogalom. Átlag jó benzint pedig nagyon nehéz minden karakterisztikájú motorra szabni. Ha felül jól forog ez azt jelenti, az eddigi benzinek nem voltak hozzá valók. A gyorsabb égés lefolyást a fordulat növekedésével tudta követni a benzin. Itt ugyanis már sokkal kevesebb idő alatt kell a négy ütemet produkálni. Innen is a nyomaték, meg máshonnan is, de ezt majd később. Tobábbi élvezetes autózást.
Üdv. Farkas Kálmán
A szekvenciális égéslefolyás, lám-lám milyen jó tud lenni, pláne a fiatalabb, korszerűbb motoroknál, ugyanis ezek ki tudják használni a fizikai paraméterben rejlő előnyöket.
A jó üzemanyag az fogalom. Átlag jó benzint pedig nagyon nehéz minden karakterisztikájú motorra szabni. Ha felül jól forog ez azt jelenti, az eddigi benzinek nem voltak hozzá valók. A gyorsabb égés lefolyást a fordulat növekedésével tudta követni a benzin. Itt ugyanis már sokkal kevesebb idő alatt kell a négy ütemet produkálni. Innen is a nyomaték, meg máshonnan is, de ezt majd később. Tobábbi élvezetes autózást.
Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások